120,000تومان

هر شب

طبیعت کم نظیر این روستا جذب کننده بسیاری از مردم استان گیلان و استان های مجاور شده است این روستا با جمعیت کم اما مهمان نواز پذیرایی گردشگرانی است که از سراسر کشور برای لذت بردن از طبیعت بکر و محیط روستایی به این روستا سفر می کنند . روستای گردویشه از توابع بخش خورگام در شهرستان رودبار است که در ارتفاعات واقع شده است و در مسیر صعود به قله درفک می باشد
120تومان

در هر شب

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان و گرافیک است
500,000تومان

هر شب

برای رسیدن به محله گاوخس میتوانید بعد از عبور از شهر رودبار به سمت شهر رشت حرکت کنید و با پیمودن 15 کیلومتر به شهر توتکابن خواهید رسید که محله گاوخس در نزدیکی شما خواهد بود . در بخش جنوبي منطقه حفاظت شده و جنگلي سياهرود و قبل از روستاي سندس شاليزارهاي پلكاني برنج چشم هر بيننده را مجذوب خود مي نمايند. خصوصا زمانيكه از مناظر را از ارتفاع كوه بخواهيد نگاه كنيد. از طبیعت دلچسب و آب هوای بسیار مطبوع از خصوصیت این محله بسیار زیباست. برخی جاذبه های گردشگری که در منطقه وجود دارد و با صرف وقت اندکی میتوانید روز بسیار خوبی داشته باشید . بازدید از غار تاریخی رشی به قدمت 250000 سال به عنوان اولین سکونتگاه بشر در گیلان بازدید از منطقه تفریحی و گردشگری روستای دیورش با طبیعت بکر و رودخانه های خروشان بازدید از طبیعت بکر و جذاب در منطقه و مسیر صعود به قله درفک و مناطق بسیار زیبا در اطراف و خرید محصولات بومی و محلی .
90تومان

در هر شب

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان و گرافیک است
75تومان

هر شب

روستای زیبای رشی، خوش آب و هوا به قدمت 250000 سال که اولین سکونتگاه و تمدن گیلان می باشد نظر هر بیننده و گردشگری را به شدت به خود جلب می نماید. به دلیل زیبایی خیره کننده ای که روستا دارد در ایام مختلف سال شاهد طبیعت بکر و خیره کننده آن هستیم، محال است که میهمانی از اقصی نقاط کشور وارد این روستا شود و از میهمان نوازی و شور و حال مردمانش سخن نگویید. این روستا در فاصله 30 کیلو متری از مرکز شهرستان رودبار واقع شده است و هر ساله گردشگران بسیار زیادی را به خود می بیند. این روستا همچنان بکر و چشم نواز است و تاریخ زندگی در گیلان را در دل خود پنهان نموده است . جاذبه های گردشگری روستای رشی غارهای دربند رشی در جنوب روستای رشی ، در ارتفاع حدود ۷۵۰ متری از سطح دریا واقع شده‌است. قلة دلفک یا درفک با ارتفاع حدود ۲۷۳۳ متر از سطح دریا، در این منطقه واقع است. این مکانهای باستانی شامل غار بزرگ کویل گر با طول تقریبی ۶۰ متر و غار جوکویله با طول تقریبی ۳۰ متر است که دهانه هر دو در جهت جنوب قرار دارد. غار دربند ب (جوکویله) نخستین بار بوسیله دکتر ولی جهانی (باستان‌شناس) در سال ۱۳۸۴ شناسایی و بررسی شد که طی آن شماری بقایای استخوان جانوران و انسان و همچنین تعدادی قطعات سفال (هزاره اول ق م) گردآوری شد. در بررسی غار مجاور (کویل گر) شماری قطعات سفال گردآوری کرد که همانند سفالهای غار دربند ب مربوط به هزاره اول ق م هستند.